AFSÜ Butik

İhtiyaç sahibi öğrencilerimize, hasta ve hasta yakınlarına giyim yardımı çerçevesinde üniversitemiz ile Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde kurulan AFSÜ Butik, Zafer Sağlık Külliyesinde bulunan Ömer-Zilif Halaç Palyatif Bakım Merkezi ve Hastane Konukevi giriş katında hizmet vermektedir.

AFSÜ Butik’ten yararlanmak isteyenlerin çevrim içi başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru, AFSÜ Yardım Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildikten sonra sonuç hakkında ilgiliye bilgi verilecektir.

AFSÜ Butik Mağazası her çarşamba 14.00-16.00 arasında açıktır.

Adres: AFSÜ Zafer Sağlık Külliyesi, Ömer-Zilif Halaç Palyatif Bakım Merkezi ve Hastane Konukevi giriş katı, Dörtyol, Afyonkarahisar.
Telefon: 0 272 246 33 35 – 43478/43078/43081/41275

AFSÜ Butik’ten Yararlanma Koşulları

 1. Üniversitemiz öğrencisi olup, dönem kaydı onaylanan öğrenciler yararlanabilir.
 2. AFSÜ-Butik’ten yararlanmak için başvuru formunun doldurularak Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na telefonla veya sks@afsu.edu.tr e-posta adresi üzerinden bilgi verilmesi gerekmektedir.
 3.  Başvurular Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’ndan sorumlu Rektör Yardımcısı başkanlığında oluşturulan komisyon tarafından değerlendirilir. Yararlandırılması uygun görülen öğrencilerin AFSÜ-Kart’larına tanımlamaları yapılır.
 4. Üniversitemiz “Yemek Bursu”ndan faydalanan öğrenciler de giyim bursu kapsamında AFSÜ-Butik’ten “Yemek Bursu” süresi içerisinde doğrudan yararlanırlar.
 5. AFSÜ-Butik’ten yararlanma hakkı elde eden öğrenciler kendileri iptal etmedikçe Üniversitemizden ilişiği kesilinceye kadar bu hakkı devam eder.
 6. Eğitim-öğretim yılı için kullanacakları toplam ürün puanı komisyon tarafından belirlenecektir.
 7. AFSÜ-Butik’te bulunan ürünlerin puan değerleri Ek-2’de verilmiş olup, AFSÜ- Kart’larına yararlanma hakkı tanımlanan öğrencilerin bilgisayar ortamında ürün kayıtları takip edilir. Ürün aldıkça ürün puanları toplam puandan düşürülür.
 8. AFSÜ-Butik’ten yararlanma hakkı elde eden öğrenciler AFSÜ-Kart’ları vasıtasıyla ancak ürünleri kendileri alabilirler. Vekâlet yolu ile ürün verilmez.
 9. Öğrencinin almış olduğu ürünlerin suiistimal edilmesi veya yararlanma hakkını bir başka öğrenciye kullandırılması halinde, öğrencinin yararlanma hakkı iptal edilir.
 10. AFSÜ-Butik’ten alınan ürünler hiçbir şekilde para karşılığı satılmaz.
 11. AFSÜ-Butik’ten yararlanmak üzere başvuran öğrencilerin bilgileri gizli tutulur ve hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
 12. AFSÜ-Butik’in yürütülmesinden Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı sorumludur.

 

Öğrenci Başvuru Formu için TIKLAYINIZ.

 

 

Toplantı Kararları

01.12.2022 Tarihli Toplantı Kararları

06.04.2022 Tarihli Toplantı Kararları

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2023

Yemek Rezervasyonu

KKE Eğitim Programı

2020 Sevgi Yılı

Engelsiz AFSÜ

Skip to content