Çalışma Arkadaşımız İsmail Serkan Mirkan ile Vedalaştık

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (SKS) Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VKHİ) olarak görev yapmaktayken naklen başka bir üniversiteye atanan çalışma arkadaşımız İsmail Serkan Mirkan’a veda için bir kahvaltı düzenlendi.

Afyon Atlı Spor Kulübü Çadır Restorandaki kahvaltıda konuşan SKS Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz, “Yaklaşık iki buçuk yıldır birlikte çalıştığımız mesai arkadaşımız İsmail Beye kurumumuza yaptığı değerli katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Biz ondan çok şey öğrendik. Kendisine hem yeni görev yerinde başarılar hem de kıymetli ailesiyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.” dedi.

İsmail Serkan Mirkan da duygularını, “Desteklerini daima yanımda hissettiğim başta daire başkanımız Filiz Hanım olmak bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinize çalışmalarınızda ve hayat boyu kolaylıklar dilerim.” şeklinde ifade etti.

SKS ve Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü personelinin tam kadro katıldığı kahvaltıda Mirkan’a plaket takdim edildi ve anı fotoğrafı çekildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2024

Yemek Rezervasyonu

KKE Eğitim Programı

2020 Sevgi Yılı

Engelsiz AFSÜ

Skip to content